31.10.2018

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Türkmenistan, Ahmet Derin ve Bülent Erkılavuz Caddelerinde yağmur suyu,içme suyu döşeme hattı, kanalizasyon ve asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Bahçelievler bölgesinde bulunan Türkmenistan, Ahmet Derin ve Bülent Erkılavuz Caddelerinde yağmur suyu, içme suyu hattı döşeme ve kanalizasyon çalışmalarının bitmesi ile başlanan asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, çalışmaları yürüten saha ekibinden bilgi alarak işlerinde kolaylıklar diledi.

Çeşitli çaplarda yaklaşık 5 bin m. uzunluğunda koruge boru döşenen yağmur suyu hattı çalışmaları ile Türkmenistan, Ahmet Derin ve Bülent Erkılavuz Caddelerinde bulunan yerleşim yerlerine yağmur suyu ve sel baskınlarının zarar vermeden önlenmesi hedeflenmektedir. Ayrıca yaklaşık 1000er m uzunluğunda ilave içme suyu ve kanalizasyon hattı döşenen bölgenin alt yapısı tamamlanmış olup asfalt çalışmalarına başlanmıştır.

İncelemeler esnasında çocuklarla da yakından ilgilenerek onlara kitap hediye eden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğluna, Belediye Başkan Yardımcıları Murat Arık, Fatih Gölgeli ve birim müdürleri eşlik etti. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.