5.11.2018

Valiler Kararnamesiyle Kütahya Valiliğinden Sakarya Valiliğine atanan Vali Ahmet Hamdi Nayir, Kütahya'ya veda etti.

Vali Ahmet Hamdi Nayir, kentten ayrılmadan önce Kütahya'da görev yapan basın mensuplarıyla valilik toplantı salonunda bir araya geldi.

Burada konuşan Vali Nayir, Kütahya'yı, güzel hatıraların yaşandığı bir yer olarak hatırlayacağını söyledi.
Görev süreci içerisinde herkesten yeterli ilgiyi ve desteği gördüğünü belirten Nayir, şunları kaydetti; Memuriyetin tecellisi bu, biz başlarken ayrılacağımızı bilerek başlıyoruz. 41'inci Kütahya Valisi olarak burada görev yaptım. Bu süreç içerisinde sizlerle birlikte çok güzel hadiseleri, dostlukları yaşadık. Kütahya bu zenginliğinin farkında olduğu müddetçe daha da güzel şeyler olacak ve başaracak imkana sahip. Eğer güzel şeyler başarıldı ise bu ekip başarısındandır. Ekipteki arkadaşlarımız olmadan bizim bir şeyler yapmamız hiç mümkün değildir. Geldiğimizde burada kurulu hazır iş yapmaya hevesli insanlarla birlikte çalıştık. Onlarla birlikte de güzel şeylere birlikte başarılabileceğini, güzel örnekler ile verdik. Bitti sayılmaz bazı şeyler başlangıçtır, dedi.

Kütahyaya hizmetlerinden dolayı Vali Ahmet Hamdi Nayire teşekkür eden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Sakaryadaki görevinin hayırlı olmasını diledi.

Daha sonra Vali Ahmet Hamdi Nayir Kütahya'da kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlarla vedalaşarak kentten ayrıldı. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.