24.11.2018

Kütahya Belediyesi Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında yeni sezonun periyodik etkinliklerinden olan Aile ve Çocuk Atölyesi devam ediyor.

Sanatsal ve Kültürel etkinliklerle Kütahyadaki sosyal yaşamı renklendiren Kütahya Belediyesi tarafından "Aile ve Çocuk Atölyesi" programı kapsamında "Eğitimde Hikayelerin Rolü" konulu seminer Belediye Kültür Sarayında düzenlendi.

"Eğitimde Hikayelerin Rolü" konulu seminerde Hikaye ve masalların önemi? Hikaye ve masalların eğitimdeki etkisi? Bilinçaltı ve hikayeler? Hikaye ve masalların beyin gelişimi, dikkat ve hafıza üzerindeki katkıları? Kendini ifade etmeyi bilen nesiller ve anlatılar? İyi kitap seçerken dikkat edilecekler? 3 T'ye en iyi alternatif hikayeler? gibi soruları cevaplandıran Yazar Merve Gülcemal daha sonra katılımcıların merak ettikleri soruları cevaplandırdı.

Program sonrası Belediye Başkan Yardımcısı Ali İhsan Ertaş, günün anısına Yazar Merve Gülcemala teşekkür ederek çini tabak hediye etti. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.