27.11.2018

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu işporta pazarındaki esnaflarımızı ziyaret ederek, Kütahya Belediyesi'nin işporta pazarında gerçekleştirdiği çalışmaları yerinde inceledi.

Esnaflarımızın daha rahat bir çalışma ortamına kavuşulması amacıyla 450 m2 çelik konstrüksiyon üzerine polikarbon kaplama çatı ile Kütahya Belediyesi tarafından üstü kapatılarak hemşehrilerimizin hizmetine sunulan işporta pazarında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Esnaf ziyaretlerimiz esnasında işporta esnafımız bizden bu pazarın üstünün kapanması konusunda talepleri olduğunu belirtmişti. Kütahya Belediyesi olarak yaptığımız çalışmalar neticesinde işporta pazarının üstünün kapatılması ve buradaki esnaflarımızın daha rahat bir çalışma ortamına kavuşulması amacıyla yürüttüğümüz çalışmalar sona erdi. Esnaflarımızın daha çok kazanması işlerini büyüterek istihdama katkı sağlamaları için çalıştıklarımıza hızla devam ediyoruz. Kütahya Belediyesi olarak bizler bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnaflarımızın yanındayız, dedi.

İşporta pazarında yapılan üst kapatma çalışmalarından memnun olan işporta pazarı esnaflarımız Belediye Başkanı Kamil Saraçoğluna teşekkür ettiler.

Esnaflarımız ile birlikte sohbet ederek çay içen Başkan Saraçoğlu onlara şehrimizde yapılan diğer projeler hakkında da bilgiler verdi.

İncelemeler esnasında Belediye Başkanı Kamil Saraoğluna Belediye Başkan Yardımcısı Murat Arık eşlik etti. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.