30.11.2018

Her fırsatta Sosyal Belediyeciliğin önemini vurgulayan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, her hafta düzenlenen halk gününde vatandaşlarımız ile buluşmaya devam ediyor.

Cuma günleri gerçekleştirilen, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerini doğrudan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğluna ilettiği Halk Günü toplantıları sürüyor. Başkanlık makamında gerçekleşen toplantılarda Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu hemşehrileri ile bir araya gelerek talep ve görüşlerini dinledi.

Vatandaşlarımız ile her fırsatta bir araya gelen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar, hemşehrilerimiz ile iç içeyiz. Bizim için, her gün halk günü ama vatandaşlarımız ile daha rahat iletişim kurmak, onların sıkıntılarına daha fazla zaman ayırmak için halk günlerimizi düzenliyoruz. Halk günlerinde hemşehrilerimiz ile doğrudan ve randevusuz bir şekilde, bir araya geliyoruz. Onların sorunlarını, talep ve görüşlerini dinliyor, onlara çözüm bulabilmek için gayret sarf ediyoruz. Dolayısıyla geleneksel hale getirdiğimiz halk günlerini çok önemli buluyoruz. Kütahya Belediyesinin kapısı herkese ve her kesimden vatandaşımıza açıktır, dedi. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.