4.12.2018

Hamburger Containerboard Türkiye Genel Müdürü Velişah İner, Finans Müdürü Orhan Tıkıl, Proje Direktörü Faik Öztürk, Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) Kütahya Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Kutlu Eser, ZEKA Yatırım Destek Uzmanı Elif Zeytin, 2. OSB Müdürü Murat Demir ile 2. OSB Müdür Yardımcısı Hasan Göksel Ilgaz Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlunu ziyaret etti.

Ziyarette Kütahyaya 300 milyon avroluk bir yatırım kararı alan ve geçtiğimiz yıl yer tahsisi imza töreni gerçekleştirilen, 2020 yılında Kütahya 2. Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) faaliyete geçmesi ile birlikte 500 kişiye doğrudan istihdam sağlanması hedeflenen Avrupanın en büyük ambalaj şirketlerinden Avusturyalı Prinzhon Holding bünyesindeki Hamburger Containerboard firma yetkilileri ve ZEKA Uzmanları ile Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, misafirlerine günün anısına hediye takdim etti. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.