14.12.2018

Kütahya Sosyal Yardım ve Kültür Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve Gazeteci Yazar İhsan Tunçoğlu, Kütahya Muharip Gaziler Derneği Başkanı Şaban Başoğul, Türkiye Beyazay Derneği Kütahya Şubesi Başkanı Halil Bilgiç, Kütahya İlinde Yetişenler Derneği Merkez Şube Başkanı Necmettin Çetintaş ile beraberindeki heyet, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğluna nezaket ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğluna kabullerinden dolayı teşekkür eden Sivil Toplum Kuruluşu (STK) Temsilcileri ziyarette Başkan Saraçoğluna, çalışmalarında başarılar dileyerek STKlara vermiş olduğu katkı ve desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Sosyal Yardım ve Kültür Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve Gazeteci Yazar İhsan Tunçoğlu, Kütahya Muharip Gaziler Derneği Başkanı Şaban Başoğul, Türkiye Beyazay Derneği Kütahya Şubesi Başkanı Halil Bilgiç, Kütahya İlinde Yetişenler Derneği Merkez Şube Başkanı Necmettin Çetintaş ile beraberindeki heyete çalışmalarında başarılar diledi. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.