31.12.2018

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, yapımında sona gelinen Belediye yeni Hizmet binasını yerinde inceleyerek yetkililerden çalışmalar ile ilgili bilgiler aldı.
Gaybiefendi Mahallesi Atatürk Bulvarı eski Otogar mevkiinde bulunan Belediye yeni hizmet binasında çalışmalar hızla devam ediyor.
Yakın zamanda taşınılması planlanan belediye yeni hizmet binası, modern ve tarihi izler taşıyacak. Belediye yeni hizmet binası şehrimizdeki kamu binası anlayışını değiştirecek biçimde planlanmıştır. Yaklaşık 8.000 m2lik 220 araç kapasiteli otoparkı bulunacak olan ve yaklaşık 13.500 m2lik oturum alanına sahip olan yeni Hizmet Binası içerisinde sonradan kullanılması planlanan rezerv alanları ve dış mekanında özel çim alanları, gezinti yolları, özel çevre ve bina aydınlatmaları, bina girişinde süs havuzları ve saçakları, özel cephe kaplamaları ile mimari açıdan da estetiğe önem verilen binada hizmet verilmeye başlandığında idari, ticari, Sosyo-Kültürel gibi birimlerin tek çatı altında toplanması hedefleniyor.
Yapımında sona gelinen ve yakın zamanda hizmete açılması planlanan belediye yeni hizmet binasında ilk çalışma 2019 Ocak ayı meclis toplantısının yapılması ile başlayacak.
İncelemeler esnasında Belediye Başkanı Kamil Saraçoğluna, Belediye Başkan Yardımcıları Murat Arık, Fatih Gölgeli, Ali İhsan Ertaş ve birim müdürleri eşlik etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.