17.1.2019

Özel Kütahya Doğa Koleji Okul idarecileri Tuba Bülbül, Yağmur Türker, İngilizce öğretmenleri Elif Ekmekçi Şahin, Begüm Ayaz ile Erasmus Projesi kapsamında İtalya, Slovenya, İspanya ve Polonya'dan gelen öğretmenler Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlunu ziyaret etti.

Özel Kütahya Doğa Koleji Ortaokulunun katılmış olduğu Erasmus Projesi kapsamında İtalya, Slovenya, İspanya ve Polonya'dan gelen öğretmenleri ağırlayan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, misafirleri ile kendi ülkeleri, Türkiye ve Kütahya hakkındaki görüşleri üzerine sohbet etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Saraçoğlu; 7000 yıllık tarihi geçmişi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, kuruluşun ve kurtuluşun şehri Kütahyamıza hoş geldiniz. Bizler tüm mazlum milletlere yardım eden bir milletin evlatlarıyız. Sizleri Kütahyamızda ağırlamaktan mutluluk duyduk, dedi.

Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, İtalya, Slovenya, İspanya ve Polonya'dan gelen öğretmenlerin Kütahyaya dair sorularını da yanıtlayarak onlara günün anısına hediye takdim etti. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.