22.2.2019

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Devlet Hatun Hanımlar Lokalinde incelemelerde bulundu.

Kütahya Belediyesi tarafından hanımlara özel olarak Şehrimizde ikincisi inşa edilen Devlet Hatun Hanımlar Lokalinden incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, lokalin önümüzdeki günlerde açılarak hemşehrilerimizin hizmetine sunulacağını söyledi.

Devlet Hatun Hanımlar Lokalinde; Aerobik salonu, fitness salonu, kafeterya ve kış bahçesi, giyinme odası, yüzme havuzu, şok havuzu, sauna, Türk hamamı, masaj salonu, kuaför ve güzellik salonu, kreş, içerisinde masa tenisi, bilardo, satranç ve hava hokeyi bulunan oyun salonu, lokalin birinci katında ise; resim ahşap boyama kurs dersliği, yemek kurs dersliği, ebru dersliği, yabancı dil kurs dersliği, mescit, konferans ve toplantı salonu gibi birçok faaliyet gerçekleştirilebilecek. Ayrıca Devlet Hatun Hanımlar Lokalinin en alt katı ise otopark olarak hizmet verecektir.

İncelemeler esnasında Belediye Başkanı Kamil Saraçoğluna Başkan Yardımcıları Murat Arık, Fatih Gölgeli, Ali İhsan Ertaş ile Birim Müdürleri eşlik etti. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.