8.3.2019

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle Kütahya Belediyesi personeli ile kahvaltıda bir araya geldi.

Belediye Sosyal Tesislerinde Kütahya Belediyesi personeli ile kahvaltıda bir araya gelen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, tüm hanım kardeşlerimin 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutluyorum, dedi.

Kadınların hayatımızdaki yerine ve önemine değinerek tüm kadınların gününü kutlayan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Sevgili Kardeşlerim, bizim medeniyetimizde kadın hem toplumun hem de toplumun çekirdeği olan ailelerin temelidir. Bir anne olarak, bir eş olarak ya da bir evlat olarak kadın evini çekip çevirdiği kadar toplumu şekillendiren, toplumu dönüştüren ve ülkeye istikamet çizen bir varlıktır. En büyük destek kaynağımız, ülkemiz ve şehrimize başarıları, hizmetleri ile değer katan, geleceğimize yönelik tehditler karşısında dimdik duran, hepimizin ilk öğretmeni, anne vasfıyla insan yetiştirme sanatının yıldızı, cesur ve özgüvenli kadınlarımız, hayatın içinde daha fazla yer aldıklarında yarınlarımız daha güzel ve daha umut dolu olacaktır. Yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren yine siz kadınlarımızdır. Bu duygu ve düşüncelerle başta şehitlerimizin emanetleri olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü içtenlikle kutlar, sevginin, şefkatin ve özverinin timsali olan kadınlarımıza sevgilerimi ve selamlarımı sunuyorum, ifadelerini kullandı.

8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle düzenlenen kahvaltı programının sona ermesiyle birlikte Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Belediye personellerinin 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlayıp günün anısına karanfil hediye etti. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.