6.1.2016

Sivil toplum örgütleri ile diyaloglu bir çalışma sergileyen Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlunu Kütahyanın mimari yapısına yön veren Mimarlar Odası ziyaret etti.
Genel Kurul sonrası göreve gelen Mimarlar Odası Başkanı Erkan Morkoç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlunu makamında ziyaret ederek kentin sorunları hakkında fikir alış verişinde bulundu.
Kütahya Belediyesi ile müşterek çalışmalar yapmak istediklerini ifade eden Mimarlar Odası Başkanı Erkan Morkoç, belediyenin ihtiyacı olan her konuda kendilerine destek vermeye hazır olduklarını vurguladı.
Mimarlar Odasının daha güzel bir Kütahya oluşturma yönünde önemli bir yapı olduğunu vurgulayan Başkanımız; Kütahya Belediyesi olarak bizler var olan meslek odalarımızla iyi bir diyalog içerisindeyiz. Bundan sonraki süreçte de bilginin en yoğun şekilde, her branşta yoğrulduğu bu tip meslek odaları ile ilişkilerimizi daha da sıklaştıracağız. Herkes bu kentin geleceği ile ilgili aklından geçenleri icraat makamlarına aktarmalı. Birlikte güzel işleri başaracağız diye ümit ediyorum dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, yeni seçilen Mimarlar Odası Başkanı Erkan Morkoç ve Yönetim Kurulu Üyelerine görev yapacakları süre içerisinde başarılar diledi.