21.1.2016

Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği Planlama ve Geliştirme Kurulu toplantısına Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu katıldı.
Açılış konuşmasının ardından Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mehmet Albayrak tarafından, KÜSİde karşılaşılan engellerin görüşülmesi, KÜSİ'nin önündeki engellerin kaldırılması ve mevcut işbirliğinin ileriye taşınması, Dumlupınar Üniversitesinin alacağı rol ve inisiyatifler belirlenmesi, kamu kurum ve kuruluşlarının alacağı rol ve inisiyatifler belirlenmesi, sivil toplum kuruluşlarının alacağı rol ve inisiyatifler belirlenmesi, sanayicilerin alacağı rol ve inisiyatifler belirlenmesi ve küsi'yi hedefleyen etkin bir iletişim kanalının oluşturulması konuları hakkında sunum yapıldı.
Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği Planlama ve Geliştirme Kurulu toplantısı soru ve görüşlerin alınmasının ardından sona erdi.
Toplantıya, Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, Vali Sayın Şerif Yılmaz, Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Remzi Gören, il müdürleri ile iş adamları ve STK temsilcileri katıldı.