6.2.2016

Her 3 ayda bir mahalle muhtarları ile bir araya gelen Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu bu geleneği devam ettirerek mahalle muhtarlarımızla yemekli toplantıda bir araya geldi.
65 mahalle muhtarımızın tamamına yakınının katıldığı Toplantıda ilk olarak söz alan Muhtarlar Derneği Başkanı Zekeriya Yılmaz; Yapılan toplantının çok verimli olduğunu, birçok sorun dile getirilirken, bunlara anında yine bu toplantıda karşılıklı çözüm önerilerinin de sunulmasının önemini vurgulayarak Başkanımızla el ele, şehrin yönetimine katkı sağlamak bizleri mutlu ediyor dedi.
Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu da 2016 yılı içerisinde yapacağı proje ve çalışmalar hakkında detaylı bilgiler vererek, her mahallemize öncelikli ihtiyaçlara göre hizmetlerimizi ayrım gözetmeksin götürüyoruz. Amacımız her mahallenin yaşanabilir daha güzel bir Kütahyayı oluşturmak dedi. Başkanımız, Belediye olarak halkımızın huzurunu ve refah seviyesini yükseltmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bizler bütün problemleri el birliği ile çözüyoruz, bu şehri yönetirken hiçbir probleme duyarsız kalmıyoruz. Bütün güçlerimizi ve ortak aklımızı birleştirip çözüm buluyoruz dedi.
Muhtarlara sosyal taraf olarak değil her zaman sosyal ortak anlayışı ile baktıklarını söyleyen Başkanımız Muhtarlarımıza çok büyük önem vermekteyiz, onlar bizim gözümüz, kulağımız. Sorunları, istekleri en iyi bilen onlardır. Belediye olarak muhtarlarımıza elimizden gelen desteği sağılıyoruz dedi.Başkanımızın konuşması sık sık alkışlarla kesildi,daha sonra toplantıya katılan mahalle muhtarlarımız söz alarak mahallelerinin ve şehrin genel sorunlarını anlattılar.
Düzenlenen toplantıya Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu Başkan Yardımcılarımız Murat Arık,Galip Gültekin,Fatih Kölgeli,Ali İhsan Ertaş,Muhtarlar Derneği Başkanı Zekeriya Yılmaz,Mahalle Muhtarlarımız katıldı.