15.2.2016

Kütahya Belediyesi Ahmet Yakupoğlu Kültür ve Sanat Merkezi ve Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa açılan Aşçılık Yardımcılığı kurslarımızın sabah ve öğle grubu kursiyerlerimizin hazırladığı kurs sonu sergisi ve sunumu Kütahya Belediyesi Sosyal tesislerinde yapıldı.
Aşçılık Yardımcılığı kurs sonu sergi ve sunumuna Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Ali İhsan Ertaş Kütahya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ümit Tulum ve Kütahya Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Davut Ezen katıldı.
Kurs öğretmeni Enver Serbest ve 31 kursiyerimizin sunumuyla gerçekleşen aşçılık yardımcılığı kursu, sunumuyla göz kamaştırdı.
Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Ali İhsan Ertaş; Görüyorum da hepiniz hünerlerinizi sergilemiş ve çok güzel yemekler ortaya çıkarmışsınız. Öğrendiklerinizi burada uygulamaya koyabilmeniz her biriniz için büyük bir fırsat. Bizler sizlerin her türlü istek ve ihtiyacınızı karşılamak için hizmetinizdeyiz. Kurslarla ilgili olsun başka konularda olsun her isteğiniz bizim için önemlidir. Sizlere yeniden teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum dedi.
Kütahya Belediyesi Ahmet Yakupoğlu Kültür ve Sanat Merkezinde halen devam eden kurslarımız nakış, iğne oyası, bağlama, halk oyunları, engellilere kpss kursu, engellilere seramik kursu, sigrafitto, giyim, aşçılık çırağı olmak üzere toplam 11 branşta 500 yakın kişiye hizmet verilmektedir.