26.2.2016

Buhara Medya Grubu, Ankarada 6. Buhara Medya Ödülleri için tören düzenledi.
Her sene çeşitli dallarda yılın "En İyilerini seçen Buhara Dergisi, bu yıl 6'ıncısını düzenlediği Buhara Medya Ödüllerinde sanat, siyaset ve iş dünyasından halk oylaması ile seçilen başarılı isimlere ödüllerini verdi. Vatan Şaşmaz ve Elif Güvendikin sunumuyla Rixos Otel'de düzenlenen törende yılın en başarılı Bakanı Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Yılın İl Belediye Başkanı ödülü Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğluna, Yılın pop sanatçısı ödülü Gökhan Özene ve Yılın Fantezi müzik ödülü ise Ali Şana takdim edildi.
Yılın İl Belediye Başkanı ödülünü, Ak Parti İstanbul Milletvekili, Dilekçe Komisyonu Başkanı Belma Satırdan alan Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, bu ödülü almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu başarıda ekip çalışmasının önemi var, il de ki tüm kurumlar başta Sayın Valimiz, Milletvekillerimiz, teşkilatımızla uyumlu çalışmanın bir eseridir diyorum ve yerel yönetici olarak Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın yükünü almak, onların sorumluluğunu biraz daha azaltmak bizim görevimiz olduğunu düşünüyorum. Ben Buhara Medya grubuna çok çok teşekkür ediyorum, dedi.
6. Buhara Medya Ödülleri törenine Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Vali Şerif Yılmaz, Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, Ak Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Cevdet Korkmaz, Ak parti Kadın Kolları Başkanı Ceyda Çetinerenler, Belediye Başkan Yardımcılarımız Murat Arık, Fatih Kölgeli, Ali İhsan Ertaş, sanat, siyaset ve iş dünyasından temsilciler ve basın mensupları katıldı.