3.3.2016

Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu Hürriyet Caddesi esnafları ile bir araya geldi. Işıklandırma çalışmaları kapsamında Hürriyet caddesinin, yeni bir yüze kavuşturulacağının müjdesini verdi.
Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu; Kütahyada tamamlanan projeler kapsamında asfalt, kaldırım ve ışıklandırma sistemi baştan aşağı yenileniyor. Yeni ve farklı bir aydınlatma konseptiyle Kütahyamıza estetik bir dokunuş yaptıklarını belirtti. İnşallah bu tür hizmetlere devam edeceğiz. Kütahyamıza hayırlı olmasını diliyorum dedi.
Belediyemiz tarafından Hürriyet Caddesinde de başlatılan ışıklandırma çalışmaları Hürriyet Caddesi esnafları tarafından tam not aldı.
Hürriyet caddesinde faaliyet gösteren esnaflar düzenlemeden çok memnun olduklarını ve projeye başlamadan önce Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu ve ekibi, bizlerle bir araya gelip, fikirlerimizi aldılar Görsel anlamda çok güzel bir çalışma hayata geçirdiler. Işıklandırma çalışması caddemize renk katacak, hareketlendirecek belediye başkanımız ve ekibine teşekkür ediyoruz dediler.
Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğluna; Belediye Başkan Yardımcımız Fatih Kölgeli, Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri eşlik ettiler.