9.3.2016

Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Galip Gültekin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Belediyemiz de görev yapan kadın personel ile Harlek Termal Otelde kahvaltıda bir araya geldi.
Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Galip Gültekin; Belediye olarak kadına yönelik pozitif ayrımcılık yaptıklarını ifade etti.
Ilıca Harlek Termal Otelde de gerçekleştirilen programda konuşan Başkan Vekilimiz Sayın Galip Gültekin "Toplumun gelişmesi adına üstlendiği görevi en güzel şekilde yerine getiren kadınlarımız, gelecek nesillerin yetişmesinin ve ahlaklı toplumların oluşmasının da temelini oluşturuyor. Belediye olarak bayanlara özel projelerimizi her geçen gün arttırıyoruz. Şehrimiz de kadınlarımızın daha sosyal olması için üzerimize düşeni yapmaya da devam edeceğiz. Sizler bir gün değil her gün başımızın tacısınız. Çalışan çalışmayan tüm kadınların, şehit anneleri, şehit eşleri ve şehit yavrularının, hanım kardeşlerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlar, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler dilerim" dedi.
Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Galip Gültekin günün anısına bayanlara sümbül dağıtırken, kadın personeller 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen kahvaltı programı ve hediyeler için Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Galip Gültekine teşekkür ettiler.