14.3.2016

Belediyemiz tarafından organize edilen Doğa Hepimizin adlı çocuk tiyatrosu gösterimi, Kütahya Belediyesi Hezar Dinari Kültür Merkezinde düzenlenen programda çocuklarla buluştu.
Doğa Hepimizin çocuk tiyatrosu, doğaya zarar verdiğimizde bizleri nasıl tehlikelerin beklediğini, kullanmış olduğumuz plastik, metal gibi çöpleri doğaya değil geri dönüşüm kutularına atılacağını, evde kullanmış olduğumuz atık yağları lavabolara değil de saklama kaplarına koyarak belediyelerin bizlere göstermiş olduğu noktalara bırakmamız gerektiğini, cam, şişe ve pillerin geri dönüşüm kutularının içine atmayı öğretiyor.
Kütahya Belediyemizin Kültür-Sanat etkinliklerinden olan Doğa Hepimizin adlı çocuk tiyatrosu ile çocuklar hem eğlendi hem öğrendi. Doğa Hepimizin adlı çocuk tiyatrosu Doğayı özenle korursak bizden sonraki nesillere daha güzel bir dünya bırakabiliriz, mesajını veriyor.
Doğa Hepimizin çocuk tiyatrosu 15 Mart 2016 saat 10.00 ve 14.00 seansların da devam edecektir tüm çocuklarımız davetlidir.
Hezar Dinari Kültür Merkezinde düzenlenen programa Belediye Başkan Yardımcımız Ali İhsan Ertaşın yanı sıra minik öğrenciler yoğun katılım sağladı.