16.3.2016

Kütahya Belediyesi araç filosuna dahil edilen yeni araçlar, Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu tarafından tanıtıldı.
Belediyemiz araç filosuna katmış olduğu;
1 adet Asfalt kazıma makinesi
2 adet fnısher
2 adet silindir
2 adet tır
2 adet treyler
2 adet asfalt robotu
1 adet kamyon
2 adet cenaze aracı
2 adet ekskavatör
1 adet çekici tır
6 adet damperli kamyon
4 adet kar bıçaklı-tuz sericili kamyon
1 adet kamyonet,2 adet römork
1 adet akaryakıt tankeri
1 adet lastik tekerlekli yükleyici
10 adet kazıcı yükleyici iş makinesi
1 adet 100 kişilik teleskobik tribün ve 2 adet tam donanımlı itfaiye aracı ile birlikte toplamda araç parkımıza 45 araç kazandırıldı.
Araç filosuna dahil olan araçların basına tanıtılması esnasında basın mensuplarına bilgiler veren Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu şunları ifade etti; Hemşerilerimize daha iyi şartlarda hizmet sunmak amacı ile Belediyemizin araç ve ekipman parkını her geçen gün biraz daha büyütmeye çalışıyoruz. Bugün burada makine parkımıza dahil ettiğimiz yeni araçlarımızın tanıtımı için toplanmış bulunuyoruz. Biz Kütahya Belediyesi olarak geldiğimiz günden itibaren araç parkımızı genişletmek ve güçlendirmek adına önemli çalışmalar yaptık. Bunlarla ilgili özellikle bütçemizde belirli bir meblağ arttırarak bu araçların hizmetlerini daha iyi yapması adına, vatandaşlarımızın hizmetine sunulması adına araçlarımızı Kütahya Belediyesi ekipmanımıza kazandırdık. Ben yeni alınan araçlarımızın Belediyemize, hemşehrilerimize, Kütahyamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum dedi.
Daha sonra Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, İl protokolü ve basın mensupları ile araçları gezdi.
Vazo meydanında gerçekleştirilen araç tanıtımına Kütahya Valisi Sayın Şerif Yılmaz, Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, İl Emniyet Müdürü Mehmet Gülnaz, Ak Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ceyda Çetinerenler, Ak Parti İlçe Başkanı Cevdet Korkmaz, Belediye Başkan Yardımcılarımız Fatih Kölgeli ve Ali İhsan Ertaş, daire müdürleri, Basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.