17.3.2016

Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu Diyarbakırın Sur ilçesinde meydana gelen hain saldırıda şehit olan Jn.Uzm. Çvş. İbrahim Tetikin ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu Yenibosna Mahallesi'nde yaşayan şehit Jandarma Uzman Çavuş İbrahim Tetikin baba ocağını ziyaret ederek, şehit babası Necmi Tetik ile bir süre sohbet edip başsağlığı dileğinde bulundu.
Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu Uzm. Çvş. İbrahim Tetikin ailesine sabır dileyerek "Şehitlerin arkalarında bıraktıkları her yüz, bize emanettir. Şehitlik herkese nasip olmaz. Peygamber efendimize komşu oldu inşallah, Allah size sabırlar versin. Şehitlerimiz için bütün Müslümanlar dua ediyor dedi.
Tetik ailesi aracılığı ile şehit ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını belirten Başkanımız sayın Kamil Saraçoğlu , Ankara-Kızılayda vatandaşlara yönelik düzenlenen terör saldırısını da kınadı. "Hainlerin ve ülkemize ihanet edenlerin alçak planları, milletimizin birlik ve beraberliğini bozmaya yetmeyecektir. Milletimizin ve Tetik ailesinin başı sağolsun. diye konuştu.