31.3.2016

Zafer Kalkınma Ajansının 2016 Yılının 4. Yönetim Kurulu Toplantısı Kütahya Valiliği'nin ev sahipliğinde Zafer Kalkınma Ajansı Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Uşak Valisi ve Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Okur başkanlığında yapılan toplantıya Kütahya Valisi Şerif Yılmaz, Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, Ajans Yönetim Kurulu üyeleri Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kütahya İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz, Afyonkarahisar İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, Uşak İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Nacar, Kütahya, Afyonkarahisar ve Manisa illeri Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanları ile Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Yusuf Balcı katıldı.

Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) 2016 Yılı Proje Teklif Çağrıları Açılış Toplantısı ile Yönetim Kurulu Toplantısına katılmak üzere Kütahyaya gelen Uşak Valisi ve Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Okur, Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Kütahya Valisi Şerif Yılmaz ile birlikte Ilıca Harlek Otelde incelemelerde bulundular.

Kütahya Belediyemiz tarafından restorasyonu yapılan ve 1,5 yıl aradan sonra yeniden hizmete giren Ilıca Harlek Otelde yapım ve onarım çalışmaları aralıksız sürüyor. Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, yenilenen yüzüyle hizmete sunulan oteldeki çalışmaları yerinde inceleyen Kütahya Valisi Şerif Yılmaz, Uşak Valisi Ahmet Okur ile Manisa Valisi Erdoğan Bektaşa yapılan ve yapılacak olan yatırımlar hakkında bilgiler verdi.