19.4.2016

Norveçin Forde kentinde düzenlenen Avrupa Halter Şampiyonasında, Avrupa Halter Şampiyonu olan Kütahya Belediyespor Kulübü halter antrenörü Erol Bilgin Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlunu makamında ziyaret etti.
Avrupa Halter Şampiyonu Erol Bilgin desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğluna teşekkür etti.
Norveçten başarıyla dönen Avrupa Halter Şampiyonu ve Kütahya Belediye Spor halter antrenörü Erol Bilgini tebrik eden Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, sporcuyu altınla ödüllendirdi.
Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu; Kütahya açısından da gurur verici bir başarıyı yaşadık. Diğer sporcularımızdan da aynı başarıyı bekliyoruz. Maddi ve manevi olarak sizlerin yanınızdayız. Yarışmalarda, müsabakalarda duyduğunuz heyecanı, mutluluğu bütün vatandaşlarımız sizlerle birlikte yaşıyor diye konuştu.
Ayrıca ziyarette Kütahya Belediyespor Kulübü Halter ve Boks Branşında dereceye giren ve şampiyon olan sporcularımız Burhan Okçu, Yıldıray Kaplan, Recep Kızılarslan ve Erol Bilginin antrenörü Hilmi Pekünlü de bulundu. Başkanımız dereceye giren sporcularımızı tebrik ederek sporcularımızı ödüllendirdi.