22.4.2016

Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, Gençlik Merkezinde Gençlerle bir araya geldi. Gençlik Merkezinde gerçekleşen buluşmada Gençlerle tek tek tanışan Başkanımız sohbet havasında geçen buluşmada yapılan ve yapılacak olan projeler hakkında da bilgiler verdi.
Gençlerin her zaman yanında ve destekçisi olduğu için Başkanımıza teşekkür eden Gençlik Merkezi Müdürü Ercan Şirin Bir telefon kadar uzağımızda olan isteklerimizi hiç bir zaman geri çevirmeyen başkanımızı burada bizimle birlikte görmekten mutluluk duyuyoruz. Bizlerin her zaman yanında olan her türlü desteği ile bizleri yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğluna teşekkür ediyoruz dedi.
Türkiyedeki gençlik hareketleri geleceğimize yön veren hareketlerdir, diye konuşan Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu; Biz Türkiyede devletine, milletine bağlı, ülkesini seven, davası ve inancı uğruna mücadele etmeyi de kendisine hedef etmiş gençlerin yetişmesi için elimizde gelen bütün gayreti göstermek zorundayız. Her birimiz hangi mevkide ve makamda olursak olalım, o mevkiler ve makamlar size hizmet ettikçe bir anlam ifade eder. Hizmet etmedikçe de hiçbir anlam ifade etmez. Biz Belediye olarak siz gençler için proje üretecek, siz gençlerinde üreteceği projelerin her zaman yanında ve destekçisi olacağız, dedi.
Buluşmada bisikletçilerin sorunlarını da dinleyen Başkanımız önümüzde ki günlerde yeni bir proje ile bisiklet yolunun yapılacağının müjdesini de verdi. Buluşma sonrası Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu Gençlerle birlikte Gençlik Merkezini gezerek yapılan faaliyetler hakkında Gençlik Merkezi Müdürü Ercan Şirinden bilgi aldı. Gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkanımız günün anısına gençlerle fotoğraf çektirdi.