11.5.2016

Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu Kütahya Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen Geleneksel Basın Başarı Ödülleri ödül törenine katıldı.

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Geleneksel Basın Başarı Ödülleri sahiplerini buldu.

Burada bir konuşma yapan Başkanımız; Biz siyasiyiz ve eleştirilecek makamdayız. Gördüğünüz, dile getirdiğiniz ve bize ilettiğiniz eksikleri yerine getirmek ve eleştirilerinize makul cevabı vermenin gayretindeyiz. Biz yapılan eleştirilerden sıkıntı duymuyor ve çok da faydalanıyoruz. Gazeteciliğin fedakarlık isteyen ve türlü zor koşullar altında icra edilen saygın bir meslek olduğunu dile getirerek görevlerini başarılı bir şekilde sürdüren gazetecilere teşekkür etti.

Konuşmaların ardından gazeteciler ödüllerini Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu ile protokol üyelerinin elinden aldı.

Kütahya Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen törene Vali Sayın Şerif Yılmaz, Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Muhammed Yavuz, Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Remzi Gören, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Uğur, İl Emniyet Müdür vekili Hasan Çevik, Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İhsan Tunçoğlu, STK temsilcileri, bazı daire müdürleri ile basın mensupları katıldı

Geleneksel Basın Başarı Ödülleri Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu ve beraberindeki protokol üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.