18.5.2016

Kütahya Belediyemiz tarafından gerçekleştirilen Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında Serdar Tuncer ile Kalbe Düşünce adlı programının finali gerçekleştirildi.

Usta Sunucu ve Şair Serdar Tuncerin sunumu ile Hezar Dinari Kültür Merkezinde gerçekleştirilen Üstad Kalbe Düşünce adlı program, Üstad Necip Fazıl Kısakürekin 33. ölüm yıl dönümünde anılması ile son buldu. Serdar Tuncerin yönettiği programda, Ünlü şarkıcı Aykut Kuşkaya geceye; gerek kendi eserleri gerekse Üstad Necip Fazıl Kısakürekin eserlerini, kendine has üslubuyla seslendirdi. Programda, Necip Fazıl Kısakürekin yaşamı, eserleri ve mefkuresi hakkında güzel değerlendirmelerde bulunan Usta Sunucu Serdar Tuncer, Üstadın hayatından güzel anıları aktarmasının yanı sıra, ondan kalan eserleri kendine has üslubuyla ifade etti.
Hezar Dinari Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programa Belediye Başkan Yardımcılarımız Ali İhsan Ertaş, Murat Arık ve Fatih Kölgeli, Akparti İl Başkanı Ali Çetinbaş, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Cevdet Korkmaz, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ceyda Çetin Erenler ve vatandaşlar katıldı.