23.5.2016

Kütahya Belediyemizin Kültür-Sanat etkinlikleri çerçevesinde Şehrimize gelen Radyo 7nin sevilen programcısı Talha Bora Öge Kütahyada dinleyicileriyle buluştu. Sevgi Yolunda canlı yayın mobil aracıyla gerçekleştirilen programda Vali Sayın Şerif Yılmaz ile Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu ünlü şair ve radyo programcısı Talha Bora Ögenin konuğu oldu.
Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, Kütahyamız kadim bir şehir. 7 bin yıllık geçmişiyle kültürün, çininin, termalin, sanatın başkentinde Radyo 7yi ağırlamaktan mutluluk duyduk şeklinde konuştu.
Kütahyanın tanıtımına sağladıkları katkıdan dolayı Talha Bora Ögeye ve ekibine teşekkür eden Vali Sayın Şerif Yılmaz, Kütahyada sabahtan bu yana yaptığınız yayınla ilimizin tanıtımına vesile oldunuz, teşekkür ediyorum. Kuruluşun ve kurtuluşun kenti Kütahyada, ecdadın vatan yaptığı topraklarda o ecdadın torunlarının misafirperverliğiyle ağırlanmaktasınız diye konuştu.
Talha Bora Öge misafirperverliğinden dolayı tüm Kütahya Halkına teşekkür ederek, ayrıca Şehre geldiklerinden bu yana bizimle özel ilgilenen Belediye Başkanımıza ve ekibine yakın ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum dedi.
Son olarak Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu ve Talha Bora Öge, Kütahya Belediyemizin Kültür-Sanat etkinlikleri çerçevesinde düzenlemiş olduğu ve 21.00 da radyo sanatçıları Venhar Sağıroğlu, Mehmet Zeyd Yıldız ve Talha Bora Ögenin ,Belediye Kültür Sarayında gerçekleştirileceği söyleşi programına tüm Halkımızı davet ettiler.
Program sonrası Vali Sayın Şerif Yılmaz ile Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğluna teşekkür eden Talha Bora Öge, günün anısına Allah Aşkına Dua Et adlı kitabını imzalayarak hediye etti.