24.5.2016

Kütahya Belediyemizin Kültür-Sanat etkinlikleri çerçevesinde düzenlemiş olduğu söyleşi programının konuğu Radyo 7 ve Trtde program yapan ünlü sunucu ve şair Talha Bora Öge oldu.
Program radyo ve TV programcısı Mehmet Zeyd Yıldızın sahne almasıyla başladı. Daha sonra sahneye çıkan Talha Bora Öge Kütahyalı hayranlarıyla bir araya gelmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşadığını dile getirdi. Talha Bora Öge, sahnede birbirinden güzel şiirleri seslendirdi. Ettiği dualarla hayranlarını duygulandıran ünlü sunucu ve şair, Kütahya halkına unutulmaz bir gece yaşattı.
Program bitiminde Belediye Başkan Yardımcımız Ali İhsan Ertaş, Talha Bora ve ekibine programdan dolayı teşekkür ederek, günün anısına hediye verdi.
Daha sonra Talha Bora Öge yazdığı kitapları imzalamak için sahnedeki yerini aldı. Talha Bora Öge hayranları, kitaplarını imzalatabilmek için uzun kuyruk oluşturdular. Öge, tüm hayranlarını teker teker sahneye davet ederek, büyük bir özenle şiir kitaplarını imzaladı. Öge, günün anısına fotoğraf isteyen hayranlarını kırmadı ve birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
Nam-ı Diğer Gölge olarak ün yapan Talha Bora Öge, Belediye Kültür Sarayında gerçekleşen, şiir, türkü gecesi, söyleşi programını, Belediye Başkan Yardımcımız Ali İhsan Ertaş ve çok sayıda vatandaşlarımız izledi