Gruplar

A Grubu

Takımlar O G B M A Y +/- P
1  Park ve Bahçeler Müdürlüğü 1 1 0 0 6 1 5 3
2  İşletme ve İştirakler Müdürlüğü 1 1 0 0 4 0 4 3
3  İmar ve Şehircilik Müdürlüğü 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Temizlik İşleri Müdürlüğü 1 0 0 1 0 4 -4 0
5  Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü 1 0 0 1 1 6 -5 0
 

B Grubu

Takımlar O G B M A Y +/- P
1  Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü 1 1 0 0 8 2 6 3
2  Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü 1 1 0 0 7 2 5 3
3  Sağlık İşleri Müdürlüğü 1 0 0 1 2 7 -5 0
4  Bilgi İşlem Müdürlüğü 1 0 0 1 2 8 -6 0

C Grubu

Takımlar O G B M A Y +/- P
1  İtfaiye Müdürlüğü 1 1 0 0 9 1 8 3
2  Özel Kalem Müdürlüğü 1 1 0 0 4 1 3 3
3  Destek Hizmetleri Müdürlüğü 1 0 0 1 1 4 -3 0
4  Mali Hizmetler Müdürlüğü 1 0 0 1 1 9 -8 0

D Grubu

Takımlar O G B M A Y +/- P
1  Zabıta Müdürlüğü 1 1 0 0 9 0 9 3
2  Fen İşleri Müdürlüğü 1 1 0 0 8 0 8 3
3  Mezarlıklar Müdürlüğü 1 0 0 1 0 8 -8 0
4  Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü 1 0 0 1 0 9 -9 0
 

Maçlar

16 September 2014
9 EKİM 2017 -18:00 - )
İşletme ve İştirakler Müdürlüğü 4-0 Temizlik İşleri Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
9 EKİM 2017 -19:00 - )
Park ve Bahçeler Müdürlüğü 6-1 Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
10 EKİM 2017 -18:00 - )
Bilgi İşlem Müdürlüğü 2-8 Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü
B Grubu
04/10/2015 11:24:34
10 EKİM 2017 -19:00 - )
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü 7-2 Sağlık İşleri Müdürlüğü
B Grubu
04/10/2015 11:24:34
11 EKİM 2017 -18:00 - )
İtfaiye Müdürlüğü 9-1 Mali Hizmetler Müdürlüğü
C Grubu
04/10/2015 11:24:34
11 EKİM 2017 -19:00 - )
Özel Kalem Müdürlüğü 4-1 Destek Hizmetleri Müdürlüğü
C Grubu
04/10/2015 11:24:34
12 EKİM 2017 -18:00 - )
Fen İşleri Müdürlüğü 8-0 Mezarlıklar Müdürlüğü
D Grubu
04/10/2015 11:24:34
12 EKİM 2017 -19:00 - )
Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü 0-9 Zabıta Müdürlüğü
D Grubu
04/10/2015 11:24:34
13 EKİM 2017 -18:00 - )
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü - Park ve Bahçeler Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
13 EKİM 2017 -19:00 - )
Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü - İşletme ve İştirakler Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
16 EKİM 2017 -18:00 - )
Temizlik İşleri Müdürlüğü - Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
16 EKİM 2017 -19:00 - )
İşletme ve İştirakler Müdürlüğü - İmar ve Şehircilik Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
17 EKİM 2017 -18:00 - )
Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü - Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü
B Grubu
04/10/2015 11:24:34
17 EKİM 2017 -19:00 - )
Sağlık İşleri Müdürlüğü - Bilgi İşlem Müdürlüğü
B Grubu
04/10/2015 11:24:34
18 EKİM 2017 -18:00 - )
Mali Hizmetler Müdürlüğü - Özel Kalem Müdürlüğü
C Grubu
04/10/2015 11:24:34
18 EKİM 2017 -19:00 - )
Destek Hizmetleri Müdürlüğü - İtfaiye Müdürlüğü
C Grubu
04/10/2015 11:24:34
19 EKİM 2017 -18:00 - )
Mezarlıklar Müdürlüğü - Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü
D Grubu
04/10/2015 11:24:34
19 EKİM 2017 -19:00 - )
Zabıta Müdürlüğü - Fen İşleri Müdürlüğü
D Grubu
04/10/2015 11:24:34
20 EKİM 2017 -18:00 - )
Park ve Bahçeler Müdürlüğü - İşletme ve İştirakler Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
20 EKİM 2017 -19:00 - )
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü - Temizlik İşleri Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
23 EKİM 2017 -18:00 - )
Bilgi İşlem Müdürlüğü - Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü
B Grubu
04/10/2015 11:24:34
23 EKİM 2017 -19:00 - )
Sağlık İşleri Müdürlüğü - Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü
B Grubu
04/10/2015 11:24:34
24 EKİM 2017 -18:00 - )
İtfaiye Müdürlüğü - Özel Kalem Müdürlüğü
C Grubu
04/10/2015 11:24:34
24 EKİM 2017 -19:00 - )
Destek Hizmetleri Müdürlüğü - Mali Hizmetler Müdürlüğü
C Grubu
04/10/2015 11:24:34
25 EKİM 2017 -18:00 - )
Fen İşleri Müdürlüğü - Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü
D Grubu
04/10/2015 11:24:34
25 EKİM 2017 -19:00 - )
Zabıta Müdürlüğü - Mezarlıklar Müdürlüğü
D Grubu
04/10/2015 11:24:34
26 EKİM 2017 -18:00 - )
Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü - İmar ve Şehircilik Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
26 EKİM 2017 -19:00 - )
Temizlik İşleri Müdürlüğü - Park ve Bahçeler Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34

GOL KRALLIĞI

Ad Soyad Takım Gol Sayısı
1  Işın Çetin İtfaiye Müd. 5
2  Önder Genç Park ve Bahçeler M. 4
3  Aziz Çakmak Ulaşım Hiz. M. 4
4  Ümit Tulum Fen İşleri M. 4
5  Muharrem Konuk Zabıta Müd. 4
6  Hüseyin Çakır Fen İşleri M. 3
7  Musaddin Efe Zabıta Müd. 3
8  Fatih Kölgeli Gençlik ve Spor Hiz. M. 2
9  Murat Korkmaz Gençlik ve Spor Hiz. M. 2
10  İsmail Şen Gençlik ve Spor Hiz. M. 2
11  Mücahit Sunar Bilgi İşlem M. 2
12  Muharrem Kahraman İtfaiye Müd. 2
13  Mehmet Karakaş İtfaiye Müd. 2
14  A.Enes Karadaş Özel Kalem M. 2
15  Hüseyin Gümüş Zabıta Müd. 2
16  Hakan Kef İşletme İştirakler M. 1
17  Ali Meşur İşletme İştirakler M. 1
18  Hüseyin Pul İşletme İştirakler M. 1
19  Uğur Öner İşletme İştirakler M. 1
20  Halil Çetin Gençlik ve Spor Hiz. M. 1
21  Fatih Candan Gençlik ve Spor Hiz. M. 1
22  Davut Güreser Park ve Bahçeler M. 1
23  Yusuf Karagöz Park ve Bahçeler M. 1
24  Mustafa Uçurum Sosyal Yardım İşleri M. 1
25  Erol Okçu Ulaşım Hiz. M. 1
26  Nurullah Yılmaz Ulaşım Hiz. M. 1
27  H. Menderes Erduran Ulaşım Hiz. M. 1
28  Okay Çetinbaş Sağlık İşleri M. 1
29  Serkan Ekit Sağlık İşleri M. 1
30  Cabir Keskin Özel Kalem M. 1
31  Mehmet Ali Coşkun Destek Hiz. Müd. 1
32  Aydın Arslan Mali Hiz. Müd. 1
33  Yücel Gündüz Fen İşleri M. 1
 
Kütahya Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından hazırlanmıştır.