6 Eylül 2019 Cuma

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 193üncü yıldönümü münasebetiyle Kütahya Belediyesi bünyesinde görev yapan zabıtaların haftasını kutladı.

Kütahya Belediyesi Çarşamba ve Cumartesi Pazaryeri Zabıta Bürosunu ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, tek tek zabıta personeli ile tokalaşarak, haftalarını kutladı.

Özverili çalışmalarından dolayı zabıta personelinin günlerini tebrik eden Başkan IŞIK, Zabıta mesleği ilke, özveri ve dürüstlüğün simgesidir. Yaptığı uygulama ve denetimlerle halkımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Belediye Zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle bugüne kadar yaptıkları fedakârca çalışmalarından dolayı başta Kütahya Belediyesi Zabıta Teşkilatımızı ve memleketimizin dört bir yanında vatandaşlarımızın huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm zabıta teşkilatımızın Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum dedi.

Kütahya Belediyesi Zabıta Müdürü İsmail CENKER, Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 193üncü yıldönümü münasebetiyle, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIKa çiçek vererek Belediye bünyesinde bulunan tüm zabıta personeli adına Başkan IŞIKa Kütahyaya verdikleri hizmetler için teşekkür etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 2198