11 Eylül 2019 Çarşamba

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahya Belediyesinin Kentsel Dönüşüm bilgilendirme toplantısı çerçevesinde Osmangazi Mahallesinde ikamet eden hemşehrileri ile bir araya geldi.

Ziraat Mahallesinde yer alan Pazartesi Pazaryerinde düzenlenen Kentsel Dönüşüm bilgilendirme toplantısında Osmangazi Mahallesinde oturan hak sahipleri ile bir araya gelen Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, burada vatandaşlarla karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Osmangazi Mahallesine Temmuz ayında gerçekleştirdiği ziyarette, hemşehrilerine Kurban Bayramı sonra mahallelerini tekrar ziyaret edeceğini dile getirmiş ve ziyarette Kütahya Belediyesi tarafından hak sahiplerine Kentsel Dönüşümle ilgili birer talep formu dağıtılmıştı. Bu çerçevede dönüşüm taleplerini formla bildiren hak sahiplerine bilgi veren Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, taleplerin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, ilgili Genel Müdürlük ve ilgili kurumlar ile görüşülüp değerlendirildikten sonra çalışmaların devam edeceğini ifade etti.

Ziyarette Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, hak sahibini dinleyip, sorularını yanıtladı.

Kentsel Dönüşüm bilgilendirme toplantısında Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’a Belediye Başkan Yardımcıları Salih ÖZDEN, İlyas BAHAR, Abdullah DAMCI, Murat ARIK, Fatih GÖLGELİ, Ali İhsan ERTAŞ ile Kütahya Belediyesi Birim Müdürleri eşlik etti.


Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 736