24 Eylül 2019 Salı

İçişleri Bakanlığının Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile polis başmüfettişliğine getirilen Kütahya İl Emniyet Müdürü Hasan ÇEVİK onuruna veda yemeği düzenlendi.
Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahya’daki hizmetlerinden dolayı İl Emniyet Müdürü Hasan ÇEVİK’e teşekkür edip, yeni görev yerinde başarılar diledi.
Programda Kütahya’da hizmet etmekten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Emniyet Müdürü Hasan ÇEVİK; Vatandaşa hizmetin ibadet olduğunu, iyi insanların daha güzel şeyleri hak ettiğini düşünerek tüm mesai arkadaşlarımızla gayret ettik ve başardığımıza inanıyorum. Bu bir ekip işidir. Güzel bir ekiptik. Hem sizlere hem de teşkilatımıza teşekkür ediyorum, dedi.
Kütahya Valiliği tarafından düzenlenen veda yemeğine; Vali Dr. Ömer TORAMAN, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Necati GÜNDÜZ, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, İdare Mahkemesi Başkanı Ertuğrul TURAN, DPÜ Rektörü Prof. Dr. Kazım UYSAL, Baro Başkanı Ahmet ATAM, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa ÇEKİÇ, İl Emniyet Müdürü Hasan ÇEVİK, İl Genel Meclisi Başkanı Musa YILMAZ katıldı.

Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 2033