2 Eylül 2020 Çarşamba

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahya Valisi Ali ÇELİK ile Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya İl Başkanı Ferhan YILDIRIM, Belediye Kütahyaspor’un maske satış standını ziyaret etti.

Kütahya Belediyesi ile SİMPAŞ A.Ş’nin Maske Üretim Atölyesinde üretilen Belediye Kütahyaspor logolu maskelerin Zafer Meydanına kurulan standını ziyaret eden Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahya Valisi Ali ÇELİK ile Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya İl Başkanı Ferhan YILDIRIM, destek amacıyla maske satın aldı.

Belediye Kütahyaspor’un “Bir Maskede Sen Al” sloganı ile açmış olduğu maske satış standını ziyaret eden Başkan IŞIK; Maske Üretim Atölyemizde üretmiş olduğumuz maskelerin satışlarından elde edilecek gelir ile Belediye Kütahyaspor’umuza destek sağlamış olacağız. Öncelikle 3. Ligde mücadele edecek olan Belediye Kütahyaspor’umuza başarılar diliyorum. Bu sene oldukça iddialı bir takım kurduk. Yeni sezonda sağlık, sıhhat içerisinde centilmen bir şekilde yarışıp güzel günleri sezon sonunda hep beraber yaşarız diye umut ediyorum. Takımımıza gerçekleştirdiğimiz transferler akıllı, makul kendi bütçemize uygun bir şekilde yapıldı. Hangi sahada nasıl bir oyuncuya ihtiyacımız varsa arkadaşlarımız bu kapsamda çalışmalarını yürüttü. Belediye Kütahyaspor yönetimimize, teknik heyetimize ve oyuncularımıza çalışmalarında başarılar diliyorum, dedi.
Ziyarette Belediye Kütahyaspor Kulüp Başkanı Cahit ÖZEL, katkı ve desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Vali Ali ÇELİK ile Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya İl Başkanı Ferhan YILDIRIM’a teşekkürlerini sundu.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1078