4 Eylül 2020 Cuma

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahya Belediyesi bünyesinde görevli zabıta ekipleri ile bir araya geldi.
Zabıta Teşkilatı’nın 194. yıldönümü sebebiyle Belediye Sosyal Tesislerinde Kütahya Belediyesi zabıta personeli ile bir araya gelen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Zabıta Haftası’nın hayırlara vesile olmasını temenni etti.
Kütahya Belediyesi bünyesinde görev yapan zabıta personeli ile bir araya gelmekten memnuniyet duyduğunu belirten Başkan IŞIK; Zabıta personelimiz, belediyenin vatandaşımıza açılan yüzü. Vatandaşlarımıza yardımcı olan kendisinin ve çevresindekilerin sağlığını koruyan, onların can ve mal güvenliğinin teminatı olan Zabıta Teşkilatı’mızın 194. yıldönümünü kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum, dedi.
Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, programa katılan zabıta ekipleri ile tek tek sohbet edip, talep ve temennilerini dinledi.
Programda Belediye Başkan Yardımcısı Salih ÖZDEN, Zabıta Müdürü Yılmaz YAMAN ile zabıta personelleri, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’a, nazik daveti sebebiyle teşekkürlerini sundu. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 723