11 Aralık 2020 Cuma

Yıldırım Beyazıt Mahalle Muhtarı Fazlı Yıldırım ve ekibini ziyaret ederek istişarede bulunan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, mahalle de yapılan anket çalışmalarını değerlendirdi.
Yıldırım Beyazıt Mahalle Muhtarı Fazlı Yıldırım ve çalışma arkadaşlarını ziyaret eden Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Muhtar Yıldırım’dan talepleri aldıklarını söyledi. Mahalledeki tüm parkların bakım ve yenilenme çalışmalarının yapıldığını dile getiren Başkan Işık, cadde ve sokakların kaldırım düzenlemelerinin yapıldığını, ayrıca mahalledeki İncik Suyu çeşmesinin hayırsever bir vatandaş tarafından yapıldığını söyledi. Mahalle sakinlerinin en büyük beklentilerinin elektrik hatlarının yer altına alınması olduğunu söyleyen Başkan Işık, “OEDAŞ çalışmalarını tamamladığı andan itibaren bizde mahallemizin cadde ve sokaklarımızda alt yapı ve üst yapı çalışmalarını 2021 çalışma programımıza alacağız. Mahalle sakinlerimiz yine yıllardır çözülmeyen bir sorunun çözülmesi için talepte bulundu. Demir yolu alt geçidi yanındaki yolun asfaltlanmasını istediler. Kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarımızın ayrılmayan bir bölümü var. Muhtarlık binasının da yer aldığı Hacı Halit Güzen Camisinin tapusu bugüne kadar çıkartılmamış. Bu sorunu da talep listesine yazdık ve gerekli desteği vereceğiz” dedi.
Yıldırım Beyazıt Mahallesi sakinlerinin yüz yüze yapılan ankette yüzde 80 gibi oranda belediye hizmetlerinden memnun oldukları bilgisini veren Başkan Işık, “Yüzde12.4 oranında hizmetleri yetersiz bulunlar, yüzde 7 oranında ise fikrim yok diye anket sorularını cevaplayan hemşerilerimiz olmuş. Yıldırım Beyazıt Mahalle sakinlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yapılanı görmek ve takdir etmek her dürüst vatandaşımızın sergilemesi gereken bir tavırdır” dedi.
Muhtar Fazlı Yıldırım ise yapılan çalışmalardan ve gerçekleşen ziyaretten dolayı Başkan Işık’a teşekkür etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 970