17 Aralık 2020 Perşembe

Meydan Mahallesini ziyaret eden Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Meydan Mahallesinin tüm alt yapı ve üst yapı eksiklerini tamamladıklarını söyledi.
Başkan Işık, Meydan Mahallesi ziyareti sonrasında yaptığı açıklamada göreve geldiği günden bugüne kadar mahallenin tüm altyapı ve üst yapı sorunlarının tamamının çözüldüğünü söyledi. Işık “96 sokağın 95’inin alt yapı ve üst yapı işlemlerini tamamladık. Yağmur ve kanalizasyon hatlarımızın tamamı ayrıldı. Elektrik, su, kanalizasyon, asfalt, parke taşı ve bordür döşeme gibi işlemlerin tamamını bu mahallemizde bitirdik. Mahalle sakinlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

2021 YILI TALEPLERİ ALDIK

Mahalle Muhtarı Karaca’dan mahalle sakinlerinin taleplerini yazılı olarak aldıklarını ifade eden Başkan Işık “Bazı sokaklarımızın aşındırma asfaltlarının yapılması, Çamaşırlığın yeniden elden geçirilmesi, muhtarlığın yanında bulunan fırının doğalgaza çevrilmesi, parklara yeni oyun gruplarının konulması ve temizliklerinin düzenli olarak yapılması, çöp konteynerlerinin yenilenmesi gibi talepleri aldık” dedi.

Meydan Mahallesi Muhtarı Tefik Karaca da yapılan ziyaret ve mahalleye sağlanan hizmetlerden dolayı Başkan Işık ve ekibine teşekkür etti.

Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 716