17 Aralık 2020 Perşembe

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Başkan yardımcıları ile birlikte hafta sonu deplasmanda oynanacak olan Ceyhanspor maçı öncesinde takıma moral ziyaretinde bulundu. Antrenmana Kütahya Rahvan Atlı Spor Kulübü de katılarak sporculara tatlı ikramında bulundular.

Belediye Kütahyaspor’un, Ceyhan Spor maçı öncesi Dumlupınar Stadyumunda gerçekleştirdiği antrenmanı Belediye Başkan Yardımcıları Salih Özden, Abdullah Damcı, Ömer Köse, İlyas Bahar, Murat Arık ve beraberinde meclis üyeleri ile birlikte ziyaret eden Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Belediye Kütahyaspor’un devre arasına lider gireceğine inandığını söyledi. Başkan Işık açıklamasında “Belediye Kütahyasporu’muz Kütahya’nın gözbebeği. Spor camiasının yakından takip ettiği bir markamız. Bugün meclis üyelerimiz, Kütahya’nın önde gelen STK’ları başkanları ile birlikte antrenman ziyaretine geldik. Takımımıza moral vermek istedik. Çok iyi bir seri yakaladık, bu çıkışın aynı şekilde süreceğine inanıyorum. Sezon başında sporcularımızla, kulüp yöneticilerimizle birlikte bir hedef çizdik. Bu hedef doğrultusunda devam ediyoruz. Allah nasip ederse bu yılı 3. Ligin şampiyonu olarak Kütahya’mıza yaşatacağız. Bugüne kadar emeği geçen tüm yöneticilerimize, teknik kadromuz ve sporcularımızı canı gönülden kutluyorum. Biz onlara inandık, Kütahyalı hemşerilerimizin de inanmasını arzu ediyoruz. Bugüne kadar ki süreci değerlendirdiğimizde, lideri iki puan geriden takip eden bir konuma yükseldik. İnanıyorum ki devre arasında bu sıralama değişecek. Belediye Kütahyaspor’umuz devre arasını lider olarak tamamlayacak. Önümüzdeki 4 maçı kayıpsız şekilde geçilmesi için çalışmalar sürüyor. Kütahyalıların yakın desteğini talep ediyoruz. Bu çocuklara güvenelim. Bu çocuklar bu memleketin değerleri, Kütahya’nın yüz akları. Hepsine teşekkür ediyorum. Birol Babanoğlu’na da teşekkür ediyorum. Bugünkü antrenmanda sporcularımıza tatlı ikramında bulundular” dedi.
Rahvan Atlı Spor Kulübü Başkanı Birol Babanoğlu ise yaptığı konuşmada Başkan Işık’a destekleri için teşekkür etti. Babanoğlu konuşmasında, esnaflarımızı ve STK’ları siyasi fikirleri olmaksızın memleketimizin bu takıma sahip çıkmalarını istiyoruz, dedi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 917