18 Aralık 2020 Cuma

Mahalle ziyaretleri kapsamında Kirazpınar Mahallesini Belediye Başkan Yardımcıları Salih Özden, Abdullah Damcı, İlyas Bahar, Ömer Köse ve Murat Arık ile birlikte ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık mahallenin birçok sorununu çözdüklerini söyledi.

Kirazpınar Mahallesinin biriken sorunlarını göreve geldikleri günden itibaren çözdüklerini ifade eden Başkan Işık, “Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar Kirazpınar Mahallemizde yıllardır bekledikleri birçok hizmeti yaptık. Bu hizmetlerde emeği geçen tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi. Kirapınar Mahallesinin önemli cadde ve sokaklarının parke taşı döşeme işlemlerinin tamamlandığını belirten Başkan Işık, mahalle fırınlarının tamiri, yıllarca doğalgaz sıkıntısı yaşayan 11 evin, doğalgazla ilgili sorunlarının çözümü, imam evi, gasil hane ve yanında bir depo yapımının gerçekleştiğini söyleyen Belediye Başkanı Işık, “Cami avlusuna parke taşı yapımı, caminin boyanması, çeşmenin yıllardır bekleyen gider sorunu, iki kilometrelik soğuk asfalt yapımı tamamlandı. Süleymanlar Köprüsü olarak bilinen tarihi köprünün restorasyonu ile ilgili çalışmaların başlatıldı, gerekli kurul izinlerinin alındı ve yanına yeni bir köprünün yapılması için çalışmalar başladı, dedi.

2021 çalışma programında dahil edilmesini istedikleri talepleri açıklayan Başkan Işık “Kalan yolların asfaltlanması, cami duvarlarının yapılması, çocuk parkının yapılması, gençler için halı saha yapılması, düğün salonun genişletilmesi, anonslar için ilave hoparlör talebi, Tavşanlı Yoluna alt geçit talebinin ilgili kurumlara iletilmesini sağlayacağız” dedi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1480