26 Aralık 2020 Cumartesi

Şair Şeyhi Dumlupınar Mahallesini ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, mahallenin adının yanında, daha birçok güzelliği olduğunu söyledi.

MALLEMİZE BİRÇOK HİZMET YAPILDI

Şair Şeyhi Dumlupınar Mahallesini Belediye Başkan Yardımcıları İlyas Bahar, Abdullah Damcı, Murat Arık ve Ömer Köse ile birlikte ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, mahalleye birçok hizmetin yapıldığını söyledi. 2021 yılı ve sonrası için ise Mahalle Muhtarı İbrahim Erbüyür’den talepleri aldıklarını belirten Başkan Işık, mahallenin fırın tamiri talebini yerine getirdiklerini, bunun yanında cami çevresinin düzenlenmesi talebinin ve hız kesme setleri ile ilgili ciddi talebin, trafik komisyonundan geçtiğini ve mahalleye 6 adet hız kesme setinin yapıldığını söyledi. Başkan Işık “Asfalt ve döşemelerin tamamı elden geçti ve tamamlandı. En büyük problem yağmur suyu ile kanalizasyon hatlarının birlikte olmasıydı. Yine mahallemizde bu hatları ayırdık. Park ve bahçelerin bakımı yapıldı. Yıllarca hayal olan, Tavşanlı çevre yolunun her iki tarafının ticari alan dönüştürülmesi ile ilgili imar düzenlemelerimiz tamamlandı. Şimdi uygulama süresine geçtik” dedi.

TALEPLERİ ALDIK

2021 yılı çalışma programı ve sonraki yıllar için talepleri Muhtar İbrahim Erbütyür’den yazılı olarak aldıklarını belirten Başkan Işık, mahalleye bir halı saha, mahalle fırını, sosyo kültür binasının genişletilmesi, otobüs durağı gibi talepleri olduğunu söyledi. Üniversite kısmında oturan mahalle sakinleri için yol bağlatışı talebinin de olduğunu söyleyen Başkan Işık “ Muhtarımıza ve çalışma heyetine mahalleye sahip çıktıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

ANKET SONUÇLARI MEMNUN EDİCİ

Kasım ayında yapılan anket sonuçlarında belediyenin hizmetlerinden memnuniyet oranın her üç kişiden ikisinin memnun olduğunu söyledi. Kalan 3’te birlik kısmının ise memnun olmadığını ifade eden Başkan Işık “Memnun olmayan vatandaşlarımızın memnuniyetini kazanmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1034