31 Mart 2021 Çarşamba

Sıkı bir Belediye Kütahyaspor taraftarı olan Sefa Yiğit’in en büyük hayali, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ile birlikte Mavi Şimşeğin maçını birlikte izlemekti. Bu isteğini sosyal medya üzerinden Başkan Işık’a ileten Sefa için hemen harekete geçen Başkan Işık, alınan özel izinler sonrasında Sefa’nın hayalini gerçeğe dönüştürdü.

Çocukluğundan bugüne kadar sıkı bir Belediye Kütahyaspor taraftarı olan Sefa Yiğit’in hayali, Mavi Şimşeğin maçını Başkan Işık ile birlikte izlemekti. Geçtiğimiz haftalarda bu istediğini Başkan Işık’a sosyal medyadan ileten Sefa Yiğit’in hayali, Yomraspor maçında gerçeğe dönüştü. Yiğit’in, Yomraspor maçını tribünden izlemesi için özel izinler alındı. Evinden, babası ile birlikte belediye ekipleri tarafından alınarak Dumlupınar Stadyumuna getirilen ve protokol tribününde Başkan Işık’ın yanına oturan Sefa Yiğit, karşılama öncesinde Başkan Işık ile takım ve şampiyonluk hakkında sohbet etti. Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Sefa Yiğit’e atkı ve adına özel forma hediye etti.

90 dakika maçı heyecanla izleyen Sefa Yiğit, kendisine bu imkanı sunan Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a teşekkür etti. Maç sonunda yine belediye ekipleri tarafından babası ile birlikte özel araçla evine bırakılan Yiğit, Yomraspor galibiyetini futbolcularla birlikte kutladı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 677