3 Nisan 2021 Cumartesi

Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen ‘Tüketici Ödülleri’ yarışmasının Yazılı Basın Ödülünü alan Doruk Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma Çakır, sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ahmet Arabacı ve köşe yazarı Cüneyt Köse, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret etti.

Ticaret Bakanlığı’nın düzenlediği ‘Tüketici Ödülleri’ yarışmasında yazılı basın ödülünü, Kütahya’da yayın yapan Doruk Gazetesi ve köşe yazarı Cüneyt Köşe aldı. Ödül ile birlikte, Doruk Gazetesi imtiyaz sahibi Fatma Çakır, Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ahmet Arabacı ve köşe yazarı Cüneyt Köşe, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret etti.
Başkan Işık ziyarette, “Bu tür başarıların ilimizin tanıtımında önemli katkısı var. Bu başarıdan dolayı Doruk Gazetesi ve köşe yazarı Köşe’yi tebrik ediyorum. Özellikle tüketici ödülleri konusunda basın ödülünü almış olmanız ve bu nedenle yapmış olduğunuz ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Kütahya’ya yapılacak projeler hakkında da Doruk Gazetesine bilgiler veren Başkan Işık, 2021 yılında üst yapı adına birçok yatırım başlayacağı yıl olacağını ifade etti. Vizyon projeler arasında yer alan Vazo Kule hakkında da bilgiler veren Başkan Işık, Cumhuriyetin 100. Kuruluş yıldönümünde bu eseri Kütahya’ya kazandıracaklarını ifade etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 629