1 Temmuz 2021 Perşembe

Hacı Bektaş-i Veli Kültür Derneği Başkanı ve Bektaş-i Dedeleri, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette kendilerine verilen destek dolayı teşekkür eden Dernek Başkanı Niyazi Togan, ilerideki iş birliktelikleri için destek istedi.

Kütahya Beleiye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, makamında Hacı Bektaş-i Veli Kültür Derneği Başkanı Niyazi Togan ve Bektaş-i Dedeleri ile yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Başkan Işık’a, bugüne kadar kendilerine ve derneklerine verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Dernek Başkanı Togan, Başkan Işık’tan ilerideki iş birliktelikleri için destek istedi.

Toplumumuzun önemli bir kültür değeri olan Hacı Bektaş-i Veli Kültür Derneğinin kendilerine yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür eden Başkan Işık, kültür değerlerimizin korunması ve gelecek kuşaklara doğru bir şekilde aktarılmasında bu tür derneklerin önemli rol üstlendiğini ifade etti.

Ziyarette, Denrek Başkanı Niyazi Togan, Almanya Allıören Dedesi Ali Aker, Belediye Encümen üyesi Abullah Ertekin, Belediye Meclis üyesi Kemal Kayıhan, Kösr Hüseyin Gazi Dedesi Cafer Erdoğdu, Çamlıca Seyit Ali Dedesi Ali Ordukaya, Afyon Cemal Sultan Dedesi Ali Demir, Uşak Cemevi Dedesi Nazmi Aydedeoğlu, Eskişehir Sucattin Dedesi Mehmet Demirtaş, Adapazarı Pir Ahmet Dedesi Oktay Kargın, Kırıkkale Koçubaba Dedesi Besim Ulusoy, Seyitgazi Seyit Battal Dedesi Tuncay Uslu, Körs hüseyin Gazi Dedesi Hüseyin Erdoğdu, Çamlıca Seyit Ali Dedesi Hasan Kayıhan, Çalköy Aşığı İbrahim Gündüz, Çamlıca Aşığı Hasan Hüseyin Kayıhan, Aydoğdu Denetim Kurulu Üyesi Kamil Kaya, Gövecci Yönetim Kurulu Üyesi Cefar Sert, Avdan Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Koç, Mustafa Uygun yer aldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1404