15 Temmuz 2021 Perşembe

"Çocuklar konuşacak, UCİM yanlarında olacak!" sloganıyla yola çıkan dernek yöneticileri, derneğin tanıtımı amacıyla Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret ettiler.

Çocuk istismarının önlenmesi amacıyla eğitim, toplumsal bilinçlenme ve farkındalık projeleri üzerinde çalışmayı amaç edinen UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği yöneticileri, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret etti.

UCİM Derneği Kütahya Şubesi ilk koordinatörü Yasemin Sarı Karadaş, Eğitim Koordinatörü Elif Sülün, Eğitim Komite Üyesi Engin Tığlı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Koordinatörü Yağmur Cennet Yurtlu, Başkan Işık’ı ziyaretlerinde derneğin tanıtımı ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ise, Kütahya Belediyesi olarak üzerlerine düşen her görevi yapamaya hazır olduklarını ifade ederek, dernek çalışmalarının başarılı olduğunu söyledi.
Dernek yöneticileri, Çocuk İstismarı ile Mücadele ve Farkındalık Haftası sebebiyle ‘Çocuklar İçin Mavi Kurdele Tak’ kampanyası kapsamında Başkan Işık’a mavi kurdele taktılar.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 940