5 Ağustos 2021 Perşembe

Gönüllü Belediyecilik Projesi kapsamında, hemşehrilerimizle bir araya gelen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya’ya daha iyi hizmet verebilmek adına kendileri ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Gönüllü Belediyecilik Projesine katılım gösteren vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Işık konuşmasında “Tamamen gönüllük esası ile Kütahya’mıza daha iyi hizmet verebilmenin paydaşları olarak sizlerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bu onurlu göreve biz talibiz diyerek başvuru yapan 200’ün üzerindeki vatandaşımız arasından yapılan değerlendirmeler sonucunda 68 kişinin şartlarının uygun olduğu ve herhangi bir beklentisinin olmadan bu işte bende varım dediği bir noktadayız. Gönlümüzden geçen bu sayını giderek yükselmesi. Gönüllü belediyecilikle ilgili mevzuat düzenlemelerimizi yaptık” dedi.

Başkan Işık Gönüllü Belediyecilik Projesi kapsamında projeye katılım gösteren vatandaşlara selamlama konuşmasında iki yıllık süreç içerisinde yapılan hizmetleri anlattı. Kütahya Belediyesinin kuruluş tarihinden misyon ve vizyonuna, yapılan çalışmalardan kurumun yönetim yapısına kadar bilgiler verdi. Vatandaşlarla birlikte Gönüllü Belediyecilik Projesi kapsamında bir araya gelmenin önemine vurgu yapan Başkan Işık, katılım gösteren hemşerilerine teşekkür etti.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, iki yıllık süreç içinde yaşanan olumlu ve olumsuz gelişmeleri katılımcılarla paylaşarak, bundan sonraki süreçte de kendilerinin Gönüllü Belediyeci olarak karşılaşabilecekleri soru ve sorunlar için gerekli cevapları vermeleri adına bazı anlatımları yaptığını ifade etti.

Başkan Işık tüm katılımcılara teşekkür ederek birlikte Kütahya’nın geleceği adına güzel işlere imza atmayı temenni ettiğini ifade etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 707