19 Ağustos 2021 Perşembe

Kütahya Belediyesi Ahmet Yakupoğlu Kültür ve sanat Sezonu kapsamında gösterimi yapılan ‘İçimizdeki Kafes’ adlı tiyatro oyunu beğeni ile izlendi.

Ahmet Yakupoğlu Kültür ve sanat Sezonu Yaz Etkinlikleri kapsamında Ağustos ayı içerisinde planlanan açık hava sinema gösterimi, çocuk tiyatrosu, yetişkin tiyatrosu ve diğer kültür sanat faaliyetleri tüm hızıyla devam ediyor. Kütahya Belediyesi hizmet binası önünde kurulan sahnede gösterimi yapılan ‘İçimizdeki Kafes’ yetişkin tiyatrosunu Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, hemşehrilerimizle birlikte izledi.
Eray Türk'ün yazıp yönettiği oyunda sahnede Murat Ergür, Ecmel İs ve Eray Türk yer aldı. Kara komedi türündeki oyunun konusu ‘yaratmış olduğumuz dünyanın içerisinde; erkekler belirli bir yaştan sonra bir kafesin içine hapsedilmişlerdir ve tek amaçları oradan çıkmaktır’ olarak ifade ediliyor.

Tek perdelik oyun sonunda sahneye çıkarak oyuncuları tebrik eden Başkan Işık, “Sanatçılarımıza çok teşekkür ediyoruz. Güzel bir ağustos akşamında bizlere güzel bir gece yaşattılar. İnşallah bundan sonrada diğer programlarda sizlerle ve diğer sanatçı arkadaşlarımızla görüşürüz. Önemli olan halkımızla beraber bu güzellikleri paylaşmak” dedi.

Başkan Işık konuşmasının ardından sanatçılara günün anısına hediyelerini takdim etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 769