20 Ağustos 2021 Cuma

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık Cuma namazı sonrasında Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy ile birlikte otogar esnafını ziyaret etti. Başkan Işık, ayrıca otogarda da incelemelerde bulundu.

Her Cuma namazı sonrasında esnafları ziyaret ederek taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, bu hafta otogar esnafını ziyaret etti. MHP Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy ile birlikte esnafları dolaşan Başkan Işık, esnaflarımıza hayırlı ve kazasız belasız kazançlar diledi. Başkan Işık ayrıca seyahat eden vatandaşlara da hayırlı yolcular dilerken, otogar ve çevresinde incelemelerde bulundu.

Kütahya’ya daha iyi hizmet verebilmek adına her fırsatta vatandaşlarla ve esnaflarla bir araya geldiklerini ifade eden Başkan Işık, pandemi sebebiyle en fazla sıkıntıyı esnafların yaşadığını bildiklerini ve buna göre esnaflara destek olmak adına pandemi sürecinde birçok desteği sunduklarını hatırlattı. Başkan Işık ve MHP Merkez İlçe Başkanı Toy, esnaflara hayırlı işler dileyerek otogardan ayrıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 797