26 Ağustos 2021 Perşembe

TRT Müzik kanalında Nefesten Sese programının sunucusu, sanatçı Elif Buse Doğan, Kütahya Belediyesi Yaz Etkinlikleri programı kapsamında Kütahyalılarla buluştu. Doğan konserinde seslendirdiği birbirinden renkli türkü ve oyun havaları ile Kütahyalılara unutulmaz bir yaz akşamı yaşattı.

Kütahya Belediyesi Ahmet Yakupoğlu Kültür ve Sanat Sezonu kapsamında düzenlenen Yaz Etkinleri programının konuğu, ünlü ses sanatçısı Elif Buse Doğan oldu. Kütahya Belediyesi önünde gerçekleşen konserde Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Doğan’a teşekkür etti. Başkan Işık, “Bu güzel kızımız hem bölgemizin hem de ülkemizin müzik camiası içinde ki değerlerinden birisi. Arzu ettiğimiz, burada sizlerle buluşturmayı istediğimiz değerli bir sanatçımız. Onu yetiştiren annesine ve ailesine teşekkür ediyorum. TRT Müzikte hepimizin hayranlıkla izlediği, Anadolu’nun edepli ve ahlaklı hanımefendi sanatçılarından birisi. İnşallah ileriki günlerde de sizlerle yeniden buluştururuz hemşerilerimizi. Şehrimiz kültür ve sanatın başkenti derken, gerçekten buna inanarak bunu söylüyoruz. Türkiye’deki 81 ilde bu özelliği ile sanatçılarımızı hemşerilerimizi buluşturan bir şehiriz. Bundan tasarruf etmeyeceğiz. Bu şehrin insanı bunu istiyor ve hak ediyor. Sizler gibi değerli sanatçılarımızı vatandaşlarımızla buluşturmaya devam edeceğiz. Hoş geldiniz diyorum ve yüreğinize sağlık” ifadelerini kullandığı konuşmasının sonunda sanatçı Doğan’a günün anısına çini tabak hediye etti.

Konserinde seslendirdiği eserlerle Kütahyalıları unutulmaz bir yaz akşamı yaşatan Doğan, konser sonunda hayranları ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Doğan sahnede ki sempatik tavırlarıyla Kütahyalıların beğenisini kazandı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 802