26 Ağustos 2021 Perşembe

Kütahya Sosyal Yardım ve Kültür Vakfı’nın organize ettiği engelli sporculara ödül töreni Kütahya Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleşti. Programa Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık katılarak başarılı sporculara ödüllerini verdi.

Kütahya Sosyal Yardım ve Kültür Vakfı engelli sporcuları düzenlediği organizasyonla ödüllendirdi. Ödül töreni gecesine TUGAY Komutanı Tuğgeneral Necati Gündüz, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Murat Kırbaç, Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Tamer Yiğit, Vakıf Başkanı İhsan Tunçoğlu ve yönetim kurulu üyesi Naci Pekcan ile yarışmalarda derece alan engelli sporcular yer aldı. Ödül töreninde kısa bir konuşma yapan Vakıf Başkanı Tunçoğlu, “Başarılı olan sporcularımızı tebrik ediyoruz. Kütahya’mızı başarı ile temsil etmişlerdir. Vakfımıza destek olan tüm paydaşlarımıza ile kurum ve kuruluşlarımızın müdürlerine teşekkür ediyorum” dedi.

Tekerlikli Sandalye Dans Sporu Serbest Bayanlarda Clas 2 kategorisinde Türkiye üçüncüsü olan Gülsüm Peker, Tekerlikli Sandalye Dans Sporu Serbest Bayanlarda Clas 1 kategorisinde Türkiye üçüncüsü Hava Özkul, Tekerlikli Sandalye Dans Sporu Serbest Erkeklerde Clas 2 kategorisinde Türkiye birincisi Hüseyin Ayyıldız, Tekerlikli Sandalye Dans Sporu Serbest Erkelerde Clas 1 kategorisinde Türkiye üçüncüsü Yılmaz Teke, yüzme sporunda Ömer yürümez Türkiye beşincisi, Beyza öncü Türkiye ikinciliği ve üçüncülüğü, Recep Tula Türkiye birinciliği aldılar. Sporculara ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 593