29 Kasım 2021 Pazartesi

Merkezi Ankara’da bulunan Şanlıurfa Platformu tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Mesleğinde En İyiler” ödül töreninin bu yıl dördüncüsü gerçekleştirildi. Törende, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a ‘Mesleğinde En İyiler’ ödülü verildi.

Şanlıurfa Platformu ve Şanlıurfa Gönüllüleri Derneğinin ortaklaşa düzenlediği ‘Mesleğinde En İyiler‘ ödül töreni Ankara’da gerçekleştirildi.

Ödül töreninin açılışında konuşan Şanlıurfa Platformu Başkanı Habip Çadırcı, “Artık geleneksel hale gelen ödül törenimizde mesleğinde fark yaratanları, ülkemizin gelişmesi ve kalkınmasına katkıda bulunan değerleri ödüllendiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Törende Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ta ödüle layık görüldü. Başkan Işık adına ödülü Kütahya Belediyesi Etüt Proje Müdürü ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Zenci aldı.

Başkan Işık, aldığı ‘Mesleğinde En İyiler’ ödülü ile ilgili yaptığı açıklamada ödülü Kütahya adına almanın onurunu ve haklı gururunu yaşadığını ifade etti. Başkan Işık; “Bizleri bu güzel ödüle layık gören ilgililere teşekkür ediyoruz. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.

Ödül törenine siyaset, bürokrasi, iş, sivil toplum ve medya dünyasından çok sayıda konuk katıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 844