21 Ocak 2022 Cuma

Kütahya Belediyesi Gündüz Çocuk Bakımevinde eğitim alan öğrencilerimize karnelerini Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Damcı verdi.

Türkiye’de ilk kez belediye adına tescilli olarak açılan Kütahya Belediyesi Gündüz Çocuk Bakımevinde, karne töreni heyecanı yaşandı. Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Damcı’nın elinden karnelerini alan 33 çocuk, bu mutlu günlerini düzenlenen eğlence ile kutladılar.

Türkiye’de ilk kez Kütahya Belediyesi’nin girişimleri ile kendi adına tescilli olarak açılan Kütahya Belediyesi Gündüz Çocuk Bakımevi bugüne kadar olduğu gibi, bugün de öğrencilerine karnelerini vermenin heyecanını yaşadı. Karnelerini alan çocuklar, bu özel anların mutluluğunu arkadaşları ve aileleriyle birlikte yaşadılar. Törende kısa bir konuşma yapan Başkan Yardımcısı Damcı, “Belediyemiz bünyesinde, Türkiye’de ilk kez belediyemiz adına tescilli olarak açılan Gündüz Çocuk Bakımevi’mizin 33 çocuğuna karnelerini vereceğiz. Sağlık ve sıhhatle geçirdiğimiz bu yılların önümüzdeki dönemlerde devamını diliyorum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın güzel ailelerine de teşekkür ediyorum” dedi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 663